אוננות: פעילות מינית טבעית ובריאה

מאמר זה פורסם ב-שירותי מין בתשלום

אוננות: פעילות מינית טבעית ובריאה

אוננות היא פעילות מינית נורמלית ובריאה המשותפת לרוב האנשים. זה מובן במידה רבה כגירוי עצמי של איברי המין של עצמך, בדרך כלל עד לנקודת השיא ולפעמים בעזרת כלים או צעצועים. בשנים האחרונות, אוננות זכתה להכרה רבה יותר כפעילות שיש לה לא רק יתרונות בריאותיים כגון הפחתת מתח, אלא גם כדרך לחקירה עצמית וטיפול עצמי. למעשה, מחקרים הראו כי יש לה השפעה חיובית על מערכות יחסים, ולא רק אלה שבהם אוננות משותפת.

אוננות מקורה בתרבויות עתיקות ועכשוויות כאחד. למעשה, סביר להניח שאנשים מאוננים משחר האנושות. אזכורו בטקסטים הבבליים מתוארך ללפני יותר מ-4,000 שנה, והציוויליזציה היוונית והרומית ראתה בו מנהג ביולוגי טבעי, אם כי ברומא העתיקה היו כמה איסורים נגדו. במאות האחרונות, אוננות נדונה לעתים קרובות בפרסומים רפואיים ופסיכולוגיים, וסופרים משפיעים מסוימים דיברו על חשיבותה.

הסוג הנפוץ ביותר של אוננות הוא באמצעות גירוי ידני, שבו האדם משתמש בידיו על מנת להשיג עוררות ואורגזמה. זה יכול לכלול ליטוף, שפשוף ולחיצה על איבר המין, או שימוש בצעצוע או במכשיר אחר כדי לספק גירוי. צורות אחרות של אוננות יכולות לכלול שימוש בחפץ, כגון כרית, והצמדתו לאיברי המין, או פשוט פנטזיה.

אוננות היא לא רק מהנה, יש לה גם מספר יתרונות פיזיים ופסיכולוגיים. מחקרים הראו כי אוננות יכולה להפחית את הסיכון לסרטן הערמונית, להפחית את הסיכון לסרטן השחלות, להקל על הסימפטומים של תסמונת קדם וסתית, לחזק את המערכת החיסונית, להפחית מתח, לשפר את השינה ואפילו להגביר את החשק המיני.

יתר על כן, אוננות היא היבט חשוב של חקירה עצמית. זה יכול לאפשר לאנשים לקבל תובנה לגבי המיניות שלהם ולטפח הערכה עצמית גדולה יותר וחיוביות הגוף. זה יכול להיות גם דרך לחקור ולהכיר טוב יותר את הגוף ואת מה שמרגיש הכי טוב מנקודת מבט מינית. אוננות יכולה להיתפס כמרחב בטוח לחקור את הצרכים המיניים, התשוקות והפנטזיות המיניות של האדם, מבלי להרגיש בושה או פחד.

למרות היתרונות, אוננות נושאת גם כמה סיכונים. כאשר נעשה עם חפצים כגון צעצועים או ויברטורים, המשתמש חייב להיות זהיר לתרגל שיטות בטוחות ונקיות, שכן יש סיכוי גדול יותר של חיידקים ומיקרואורגניזמים אחרים לעבור מן האובייקט אל איברי המין. בנוסף, אוננות כפייתית יכולה לעיתים להוביל לרגשות אשמה ובושה ויכולה להפריע לחיי היומיום. חשוב להיות מודעים למחשבות ולהתנהגות של האדם כאשר הוא חוקר את המיניות שלהם.

אוננות היא באמת פעילות מינית טבעית ובריאה. זה יכול לספק יתרונות פיזיים ופסיכולוגיים כאחד, והוא יכול גם לספק פלטפורמה שבה אנשים יכולים לחקור את המיניות שלהם ללא פחד או סטיגמה המצורפים. למרות הסיכונים, זוהי דרך בטוחה וטבעית לחקור הנאה מינית בצורה בטוחה ואחראית. אז צאו לחקור, וגלו מה עובד הכי טוב לגוף ולהנאה שלכם.

כתבות, סיפורים והמלצות שיכולות לעניין אותך בלוג שיחות סקס ואירוטיקה

האמת על נערות ליווי: מבט מבפנים

כאשר אנו שומעים את המונח "נערות ליווי", רבים מאיתנו עשויים להעלות תמונות של נשים לבושות בקפידה הממתינות ליד טלפונים בחדרי מלון אפלוליים, מוכנות למלא את רצונותיהם של לקוחותיהן. בעוד שזו…